O ženách, které dělají to, co milují
Novinky pro podnikatele - mentoringový a dotační program
vložila 11.1.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Novinky pro podnikatele - mentoringový a dotační program

Ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků vám přinášíme aktuální novinky, které mohou pomoci vašemu podnikání.

Nový mentoringový program zdarma

Pražský byznys klub Opero ve spolupráci s Pražským inovačním institutem v únoru startuje mentoringový program pro zakladatele a ředitele malých a středních firem.

Zapojte se a využijte příležitost posunout Vaši firmu dál. Vyjděte z krize silnější. Vyplňte dotazník a sestavte si tak mentoringový program na míru.  

Jsme v tom společně. Sdílejme, posouvejme se, obohacujme se. Chcete vědět více a poznat, kdo za myšlenkou tohoto programu stojí? Podívejte se na krátký video spot a pojďte do toho s námi!


Dotační program COVID – Uzavřené provozovny

Žádosti do připravovaného programu COVID – Uzavřené provozovny s předpokládaným spuštěním 15. ledna 2021 bude možno podávat pouze elektronicky, je tedy dobré, aby si zájemci viřídili eIdentitu – https://info.eidentita.cz/ups/, případně zde: https://aisportal.mpo.cz/AISPortal/Help/ais_mpo_vnejsi/najemne-krok-1.htm

Další informace o programu naleznete také ZDE.


Rok nových příležitostí

Asociace malých a středních podniků a živnostníků navazuje na úspěšné projekty a vyhlašuje rok 2021 Rokem nových příležitostí. Cílem projektu je ukázat malým a středním podnikům a živnostníkům cesty ke zvládnutí změn vyplývajících z krizového ekonomického období a k využití nových příležitostí a přístupů k podnikání. Rok 2021 bude rokem velkých změn, na které je nutné se adaptovat. AMSP ČR chce přinést inspiraci jak na to a kde hledat nové příležitosti.

Hlavní témata jsou rozdělena do několika modulů a připravuje se mnoho webinářů a online workshopů. Veškeré informace naleznete ZDE.

 

Foto: Shutterstock

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také