O ženách, které dělají to, co milují
Jak nosit módní kovbojské boty pro ženy? Nápady na cool outfity
vložila 18.11.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak nosit módní kovbojské boty pro ženy? Nápady na cool outfity

Chceme-li být v letošní sezóně in, měly bychom k našemu outfitu vybírat nejen pohodlnou, ale také vysoce módní obuv. Že nevíte, které boty budou letos v kurzu? Nevadí! My vám to prozradíme. Na následujících řádcích se tak dočtete, proč si do svého botníku pořídit dámské kovbojské a jezdecké boty a jak je vkusně kombinovat s oblečením a doplňky, abychom vyčarovaly dokonalý outfit do chladného počasí.

Podle jakých parametrů vybírat dámské kovbojské boty?

Dámské kovbojské boty můžeme vybírat na základě nejrůznějších kritérií. K dostání jsou vyšší kovbojské boty a la kozačky, které mohou končit v oblasti našich kolen. K dispozici jsou i nižší, avšak stále kotníčkové modely kovbojské obuvi, které se hodí i na každodenní nošení. Zadáte-li do internetového vyhledávače kovbojská obuv na eobuv.cz, můžete si vybírat mezi oběma zmíněnými modely těchto trendy kozaček. Při výběru dámské kovbojské obuvi se zaměříme zejména na podrážku. Ta by měla být dostatečně odolná a zároveň poddajná. Kvalitní podrážka tak vhodně tlumí dopady chodidla při kontaktu se zemí. Kvalitní kovbojská obuv se pozná i podle svršku. Ten by měl být dostatečně prodyšný. Díky tomu se nám v botách nezapaří chodidlo. Dámské kovbojské boty můžeme vybírat i na základě toho, jak vysoký mají podpatek. Kovbojské boty s vyšším podpatkem se skvěle hodí k svátečním událostem, nižší modely módních kozaček pak oceníte při každodenním nošení. Kovbojské boty můžete nazout i na pracoviště. Dalším parametrem, podle kterého lze vybírat dámské kovbojské kozačky, je materiál, z kterého jsou vyrobené. V letošní sezóně pofrčí zejména kovbojské boty, které jsou vyrobené z přírodních materiálů. K výrobě se používají materiály, jako je korek, kůže a dokonce i dřevo. Dívky a ženy si oblíbily zejména kožené modely trendy kozaček. O ty je však nutno i vhodně pečovat. Ke koženým botám tak nezapomeňte přikoupit i kvalitní impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěnu či gel. Impregnace ochrání boty před deštěm, ochranný krém zabrání nevzhledným oděrkám a čistící pěna či gel poslouží v tom případě, že si boty umažete. Zvláště modely v semišovém provedení pak díky vhodné péči snáze odolají i nepříznivému počasí. Dámské kovbojky můžete vybírat také podle barvy, zdobení či dle oblečení, ke kterému je budete nazouvat. O tom si povíme více v následujících odstavcích. 

Jaké barevné odstíny a zdobení kovbojské obuvi budou letos v kurzu?

Kovbojská obuv má nádech westernového filmu. Co se týče barev, jsou tak k dostání zejména dámské kovbojské boty v zemitých odstínech. Slušet vám bude oříškový i béžový tón barvy. V letošní sezóně budou v kurzu i šedé modely této trendy dámské obuvi. Dámy mohou vybírat kovbojskou obuv s nejrůznějším zdobením. In tak budou výšivky, třásně i tradiční ornamenty. Nezapomínejte vaše kovbojské kozačky či polokozačky barevně sladit i s dalšími módními doplňky vašeho outfitu.            

S jakým oblečením a módními doplňky sladit naše dámské kovbojské boty, abychom byly trendy?

Dámské kovbojské boty můžeme zakomponovat do nejrůznějších módních outfitů. Vyšší typy kovbojských kozaček se skvěle hodí k šatům a sukním. Ke kalhotám pak můžete nazout i tzv. jezdecké boty, které jsou verzí dámských kovbojských kozaček. Zadáte-li do webového prohlížeče dámská jezdecká obuv na eobuv.cz, můžete si vybírat z velkého množství aktuálních trendy modelů této rafinované obuvi.  

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také