Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
eŽena: Lucie Šálená (9)
vložila 27.9.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

eŽena: Lucie Šálená (9)

Hlasovat pro Lucii můžete pod pořadovým číslem 9 ZDE. Hlasování probíhá od 1. 10. do 31. 10. 2021 a z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas.

VÍCE O PODNIKÁNÍ LUCIE

Webové stránky: www.chytraopicka.cz
Začátek podnikání: 2017
Obor podnikání: výroba a prodej hraček a her pro děti

PODNIKATELSKÝ PŘÍBĚH

Co byl Váš důvod pro vstup do podnikání?

Po narození dětí jsem věděla, že se do práce v korporátu už vrátit nechci, chtěla jsem s dětmi (3 kousky) trávit co nejvíc času, a to jsem tím splnila.

Měla jste při startu svého podnikání podporu rodiny či nejbližšího okolí?

Ano, měla. Popravdě obdivuji maminky, které to zvládají bez podpory. Já se vždy můžu o víkendu obrátit na úžasné babičky a dědy, kteří hlídají a také manžel je obrovskou podporou.

Jaké momenty byly pro Vás nejtěžší a jakých úspěchů si nejvíce vážíte?

Nejtěžší byl asi okamžik, kdy jsem měla rozjetý e-shop a manžel byl pracovně převelen do Řecka. Zároveň jsem čekala své třetí dítě. Dnes na to ale vzpomínám jako nejlepší rok v podnikání. Nechtěla jsem původně nic delegovat a teď jsem byla přinucena. Celou logistiku, posílání balíků jsem přenechala agentuře a odjela s dětmi na rok a půl do zahraničí. Měla jsem tak čas jen na marketingové aktivity, kterým jsem se věnovala naplno. E-shop tak zdvojnásobil obrat.

Jakých chyb byste se nyní již vyvarovala a co byste rozhodně ve svém podnikání neměnila a všem doporučila? 

Určitě bych si udělala lepší finanční plán a neskákala do podnikání tak rychle jako jsem to udělala. Musím říct, že první 3 roky podnikání byl opravdu jen koníček, než jsem začala počítat čísla a rozhodovat se na jejich základě, to jsem měla udělat už na začátku.  

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také