Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Soutěž FedEx Small Business Grant poprvé v ČR!
vložila 15.10.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Soutěž FedEx Small Business Grant poprvé v ČR!

Události letošního a loňského roku většinu podniků postavily před těžká rozhodnutí, která prověřila jejich životaschopnost. Malé podniky tato rozhodnutí mnohdy pociťovaly o to citelněji. Naštěstí často disponují silným odhodláním a chutí využívat moderní technologie pro svůj další rozvoj. Jen odhodlání ale vždy nestačí, proto vám přinášíme výbornou příležitost získat tolik potřebné finance pro váš rozvoj.

Pokud jste podnik (obchodní korporace či živnostenský podnikatel) s maximálně 50 zaměstnanci a chcete růst a investovat do rozvoje, skupina FedEx, celosvětový poskytovatel expresních přepravních služeb, nabízí poprvé i v České republice možnost získat 270 tisíc až 1 300 000 Kč.

Do soutěže FedEx Small Business grant se můžete přihlásit do 20. října 2021. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář, ve kterém popíšete příběh svého podnikání, vaše cíle a plán, jak byste finance využili.

Způsob, kterým se do soutěže můžete přihlásit a jaké jsou podmínky pro účast v ní najdete ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také