Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Koláčové Dobroty na HIt Hitu:-)
vložila 30.3.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Koláčové Dobroty na HIt Hitu:-)

Při mateřské dovolené, tedy zhruba před 6-ti lety,  jsem začala vypomáhat kamarádce z cateringové firmy s přípravou ra s pečením koláčů. Pečení koláčků mne začalo velmi bavit. Stále je to moje velká radost. Mojí specializací jsou: Malé vláčné vázané koláčky a dvojctihodné koláče. Receptura je rodinného typu. Recept jsem zdědila po babičce.  Koláčky vyrábím ručně. Je to poměrně pracné a tak není divu, že se  pečením takových v dnešní době nikdo moc nezabývá.Ráda bych vybudovala malou provozovnu s výdejnou. Ráda bych pekla a prodávala čerstvé, teplé a voňavé pečivo. Ráda bych dělala to, co mne baví, co umím a co by dělalo radost i ostatním lidem.  Koláčové Dobroty – pod kterou můžou lidé nakoupit čerstvé pečivo – zejména malé vázané koláčky (svatební) , i  dvojctihodné koláče. Také záviny,buchty, drobenkové koláče, bábovky.

 

Ale jak jsem již napsala, že máte sen, taky něco stojí. Jen náklady na provoz, se vyšplhali na několik tisíc. Vím že je možnost začít s minimem, aby se nezatížil rozpočet, aby člověk si byl vědom, že dokáže své dluhy zaplatit. Ale ať pronájem, či vlastní místnost s výrobnou, vše je o penězích. V pekařství. Bez toho, aniž by jste měli finanční rezervu, to nejde  

Mám úžasné lidi okolo, kteří mě podporují, ať je to Ivanka s webem, nebo Ivan s grafikou ( shoda jmen opravdu ) , nebo jednání s dodavateli, kteří by byli schopni dodávat materiál. A co benzín? auto? V případě, pokud máte provozovnu doma, jenom dobře. Další velkou položkou je práce, pokud vše děláte s láskou, elánem, je sice fajn, ale to Vás neuživí. 

Co je pro mě skvělé, různá ocenení, certifikáty, je to pro mě velké plus, že koláčky stojí za to, je potřeba se posunout o krok dál. Ale není to, to hlavní.

Snažím se, budu se snažit, aby se projekt rozjel, aby bylo kde vyrábět, ne jen sdílené gastro provozy, možná ve svém, možná v pronájmu. To se uvidí Zatím budu kdekoliv normálně pracovat, koláčky a výroba jsou vášní. Uvidí se, v co poroste 

Pro koho jsem pekla? Úcast Regionální potravina ,Certifikát Finalista krajského kola Česká spořitelna Živnostník roku 2015, 2016 Středočeského kraje, Apetit Piknik 2015, Ochutnávka pro Bavorskou vládu a vládu ČR. kdo koláčky ochutnal byl např. Ondřej Slanina, na Apetit pikniku, bylo prodáno během 3h a to se peklo 2 dny. 

  • Pro mne je velkým úspěchem hlavně to, že se ke mně zákazníci vracejí.

 

V omezeném množství, si můžete objednat koláčové dobroty pro Váš catering, pro firemní, či rodinou oslavu. Budu jen a jen ráda.

 

 

www.kolacky-kolace-praha.cz

Projekt na Hit Hitu.

Pohodový den.

Zakázková výroba.

Marcela Soukupová - koláčové Dobroty.

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také