Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Vytvořte si zdarma digitální PF pro vaše blízké nebo obchodní partnery
vložila 3.12.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Vytvořte si zdarma digitální PF pro vaše blízké nebo obchodní partnery

Konec roku patří vánočním přáním a poděkováním za spolupráci. Nezapomeňte na ně. Je to maličkost, která potěší. Pokud nezvládnete nebo nestíháte připravit vlastní papírovou verzi, využijte moderních technologií. Digitální novoročenku vytvoříte i odešlete během několika minut, a to vše z pohodlí vašeho domova. 

Již třetím rokem nabízí společnost Webnode službu vytvoření vlastního PFka pomocí webové aplikace. Jednoduše ho vytvoříte pomocí připravených šablon a rozešlete svým známým. Ušetříte tak čas, i peníze.

Novoroční přání mají v České republice silnou tradici. Papírová novoročenka s přáním do dalšího roku se stala populární už v průběhu 19. století. Významným popularizátorem byl v první polovině 19. století hrabě Karel Chotek z Chotkova a Vojnína. Z francouzského „pour féliciter“, tedy pro blahopřání, údajně vytvořil dnes dobře známou zkratku PF. Novoročenky se staly alternativou k přání šťastných a veselých Vánoc, a také možná jakousi omluvou, že jste nestihli osobní návštěvu.

Zatímco dříve převažovala přání papírová, dnes má již většina digitální podobu. Mají totiž hned několik výhod. Vytvoříte je klidně na poslední chvíli, je snadné je poslat většímu poštu lidí a jejich poslání vás nic nestojí. Popularitu digitálních přání ostatně potvrzují i vyhledávače a také interní statistiky společnosti Webnode, díky které si můžete novoročenku vyrobit.

„Před koncem roku jsme vždy pravidelně dostávali řadu dotazů, zda náš systém neumí vytvořit novoroční přání. Proto jsme vytvořili webový projekt, který umožňuje snadno a rychle si pěkné přání naklikat,“ vysvětluje za Webnode Slawomír Budziak, vedoucí zákaznické podpory. V prvním roce vytvořili Češi přes 1.000 elektronických přání, v loňském jich bylo více než 1.500.

Na stránce https://www.webnode.cz/vytvorit-pf/ jsou předpřipravené vánoční a novoroční šablony, nástroj však uspokojí i kreativce, kteří se chtějí odlišit. Ti si šablonu mohou zcela předělat, použít vlastní fotografie a obrázky nebo změnit barvy. Jiný text a vizuální podobu zvolte pro obchodní partnery a důležité klienty, jinou pro zákazníky nebo vaše nejbližší.  Šablony je možné upravit také na mobilních zařízeních, takže přání vytvoříte jednoduše jen s pomocí telefonu nebo tabletu. Přání lze doprovodit i videem, seznamem předsevzetí nebo třeba odpočtem času do Nového roku. Stačí si vybrat stylové PF, upravit ho podle svých představ a odeslat na e-mail adresáta nebo ho sdílet na sociálních sítích.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také