O ženách, které dělají to, co milují
Proč podnikám v network marketingu
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Proč podnikám v network marketingu

MLM čili multi-level marketing, síťový marketing, nebo též network marketing je prověřený obchodní model, fungující ve světě už od 40. let 20. století. Když se řekne MLM, jistě si spousta z vás dokáže vybavit alespoň jednu firmu fungující na tomto principu, například Avon, Oriflame, Herbalife, Mary Kay, Global3000, Vorwerk, Farmasi, Huncalife, Akuna, Dedra a mnoho dalších. Všechny společnosti spojuje stejný princip fungování a odlišují rozdílné marketingové plány, jež jsou stěžejním bodem pro všechny, kteří chtějí s vybranou společností spolupracovat. Na tomto principu funguje i tianDe, společnost, kterou jsem si vybrala kvůli její filosofii, štědrosti (dárky, promoakce, dovolené, automobil, soutěže), unikátním produktům a skvělému spravedlivému marketingu, díky kterému je možné vytvořit neomezený finanční příjem.

Cílem pracujících v MLM, je budování obchodní sítě samospotřebitelů, kteří si za příznivé (členské) ceny nakupují přímo od firmy a z těchto samospotřebitelů se profilují i obchodníci co si chtějí u společnosti zajistit finanční příjem. Pro úspěch v networkingu potřebujete vysokoobrátkový produkt, který se rychle spotřebuje (zubní hygiena, vlasová kosmetika, pleťová kosmetika, dekorativní kosmetika, doplňky stravy, produkty pro zdraví, …). Musí to být kvalitní produkt, který bude nutit spotřebitele se vrátit a nakoupit opakovaně. A musí být za dobrou cenu.

MLM je systém odměňování a je to velmi široký pojem, raději pro svoji práci používám network marketing, což je klasické stavění sítí a to zejména spotřebitelů. Prakticky to znamená, že jsem se stala členem networkingové společnosti, začala nakupovat její produkty, abych je sama vyzkoušela, mohla o nich mluvit a šířit povědomí dál. Co si budeme povídat… Osobní zkušenosti prodávají nejvíce.

Na networkingu je skvělé to, že mohu pracovat online (doma, od počítače/mobilního telefonu/tabletu, ze zahrady, všude, kde je signál, tužka a papír J ) i offline (tzv. živý svět – rodina, známí, pořádání sedánků, domlouvání osobních schůzek, atd.). Asi jedni z prvních, kteří na mně viděli životní změnu (podnikání, vyšší finanční rozpočet, změna vizáže,…), byli nejbližší lidé – rodina, známí, přátelé a bylo na mně, zda o produktech budu mluvit a doporučím je. Když jsem zaujala a dotyčný si chtěl také nakoupit, zřídila jsem mu členství, slevu a stal se mým klientem v obchodní síti. Za doporučení a zákaznický servis, kdy se klient opakovaně vrací se záměrem nakoupit, jsem společností odměněna.

Pravděpodobně se vám už v životě stalo, že jste šli do nějaké restaurace, kde jste si pochutnali. O pár dní později jste potkali kamarádku a o gurmánském zážitku jste se podělili. Kamarádka se na základě vašeho doporučení rozhodne tuto restauraci navštívit. Právě v tento moment jste firmě udělali reklamu a to zcela zdarma. Zatímco v běžných obchodech a firmách za doporučení placeni nejste, networkingové společnosti vám za doporučení zaplatí.

Nemusíte produkty prodávat a nosit zákazníkům domů, stačí zákazníkovi zřídit členství, vše mu řádně vysvětlit, pomoci vybrat vhodný sortiment produktů a on si na e-shopu s vaší pomocí nakoupí sám. V rámci zákaznického servisu je nutné klienty pravidelně informovat o akcích, možnostech, soutěžích a všem co by je mohlo zajímat. …

… Ano, ano … Mysleli jste si, že stačí nahánět lidi jako na běžícím pásu, registrovat je a pak je nechat svému osudu? VELKÝ OMYL… Takto to nefunguje a nikdy fungovat nebude. Network marketing je práce jako každá jiná a opravdu nestačí pracovat hodinku denně, abyste si vydělávali 30 000 Kč a více měsíčně, jak slibuje mnoho inzerátů. Je to ovšem práce, která je obrovskou příležitostí ke změně dosavadního života. Nemusíte investovat velké peníze do podnikání, nemusíte mít skladové místnosti, nemusíte do práce docházet, pracujete z domova, jediné co musíte je nakupovat produkty, něco o nich vědět, doporučovat je a mít to své proč. PROČ to dělám a čeho chci dosáhnout – mít své proč??? Protože přijdou i slabé chvilky, kdy to chce člověk vzdát a pak je důležité se podívat na své PROČ, zvednout se, nastartovat pozitivní myšlení a úsměv na tvář a NEVZDAT TO. Miliony do klína nespadnou sami od sebe, je na každém, jakou rychlostí bude svoji výplatu navyšovat. U networkingu neznamená, že velké peníze mají pouze ti nahoře, ale vydělávat může kdokoli v jakékoli hloubce struktury, protože odměňování je spravedlivé a vydělávají pouze ti, co opravdu pracují.

www.yona.cz

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také