O ženách, které dělají to, co milují
Testujte s námi. Nyní tak můžete ušetřit na energiích
vložila 20.3.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Testujte s námi. Nyní tak můžete ušetřit na energiích

Možná už to víte a kdo ne, tak vězte, že s Podnikavou ženou můžete i testovat Aktuálně hledáme 15 z vás, kteří by rádi ušetřili na energiích. Máte-li zájem na 3 měsíce otestovat nového dodavatele energií Gazela Energy, a to jak elektřiny, tak i plynu, nyní máte možnost. Žádné složitosti ani háčky. 

Veškeré informace a přihlášku k testování naleznete ZDE.

Gazela Energy je nový online model zprostředkování energií (elektřina a plyn), který přináší zákazníkům jedny z nejnižších cen na trhu a zároveň zajišťuje ochranu proti neetickým praktikám.

Důležité informace k testování:

  • Testování se účastněte pouze pokud to pro vás znamená úsporu. Pokud máte levnějšího dodavatele, gratulujeme, většina takové štěstí nemá.  
  • Co se stane po skončení testování? Když budete chtít zůstat, zůstanete. Když ne, odejdete. Smlouvu s Gazelou můžete kdykoliv vypovědět a do 1 měsíce jste volní.
  • Budeme vás obtěžovat telefonáty? Ne. Call centrum Gazely slouží jen pro pomoc zákazníkům, nikoliv pro jejich získávání.
  • Pokud v průběhu registrace narazíte na problém, volejte na call centrum 253 253 010.

 

Budeme se těšit na recenze 

Zajímá vás testování? Navštivte také stránku Testuj.to a ŽENY s.r.o.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také