Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Opakování zas a znova
vložila 3.4.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Opakování zas a znova

Již několik let, se snažím o to samé dokola. Otveřít si malou pekárnu, výrobnu, s těmi nej nejúžasnějšími koláči. Vždycky to na něčem ztroskotá a já si říkám, zda to má cenu. Neunavně se pouštím stále dokola. Tak si říkám, co jsem nasbírala zkušeností, zatím co mě chtěl někdo mít úplně někde jinde. Koláče se prodávají 1 věc. Získat klienty, další věc, vypylovat recepty, další věc. Hurá jde to.  Spoustu lidí se mi snažilo pomoct, nebo mě někdo považoval za blázna, někdo řekl rovnou, že na to nemám. Lidi jsou opravdu různí. Byť v nelehké době, jsem se už konečně rozhodla, neposlouchat. Za to, co chci, bojuju Já. Prosadím si názor, prosadím si to, co mě vede k šťastnému životu. Jsme na světě jen jednou. Neznamená to, že myšlenku, kterou máme, zvládneme sami. Obklopim se lidmi, co mi na společné cestě pomohou. Soustředím se na jednu, dvě činnosti, které znám, umím, které mě baví, ostatní činnosti, přenechám lidem, které baví to, co mě ne a vzájemně si budeme pomáhat.  Mám být spokojená se sebou, s vnitřním pocitem. 

Tímto, chci velice poděkovat za lidičky, za dámy, které mi svou činností pomoci, nevyklašlat se na nic, na věci, které se udělali z jakéhokoliv důvodu špatně, že se dokážu zase zvednout. Ať jsem kdekoliv, vždycky se stočím ke koláčům, k pečení. Dáma - Margareta Křížová, člověk, kterého si nesmírně vážím, má úžasný zvučný hlas, dodává energii. Dáma úsměvů - ,,Eva Čejková, První žena" - usměvavá, vždy příjemná, spojující miliony žen okolo sebe.  Dáma - Alexandra John inspirace, klid, pohodová. Hana Kočková - Váchová - další sluníčko, - Doučíme,naučíme. Lenka ŠŤastná - Prezidentka ve společnosti Business and Professional Women CR.  

Dámy, které poradí, jsou na svém místě. Úsměv rozdávají okolo sebe. A je jich okolo nás mnohem více, které budují svět okolo sebe.

Takže nebát se plnit své sny a na světě, jsme jen jednou. 

Co musíte mít? Podnikatlský plán,  - za 16 let pečení, mám vyzkoušené, co lidem chutná, jedu na vlně, kdy čerstvé pečivo je pro mě vášeň, kdy se ráno probudíte a cítíte vůni másla, vanilky, pečení. Nic ten pocit nenahradí. Ať máte jakýkoliv plán, co se vám v hlavě stále honí, dělejte to, v co věříte srdcem. Ono to přijde. Ostatní souvislosti, jako finanční plán, zda pracovat jako OSVČ, nebo přizvete někoho k sobě. Další a další záležitosti. Záleží na tom, jak to uchopíte. Bojujme, za každou správnou chvíly. 

S úctou, pokorou všem okolo sebe Marcela - Koláčové dobroty.

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také