Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Meditace
vložila 15.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Meditace

Meditace je úžasná a efektivní metoda jak poznat sám sebe. Navíc má mnoho úžasných benefitu například: zbavuje stresu, pomáhá vyklidnit mysl, pomáhá při koncentraci, léči tělo i ducha, pomáhá nám k dosažení cílů a snů. Proto jsem udělal tuto užasnou meditaci pro splnění s a cílů, která vám pomůže v dosažení jakéhokoliv cíle a snů a jako bonus je v této meditace obsažené programování mysli pomocí afirmaci. Tato meditace vám pomůže i odstranit své podvědomé bloky a přesvědčení, které vám brání v dosažení vašich cílů a snů.

Meditovat může kdokoliv není potřeba se nic zdlouhavě učit a trénovat, protože jakákoliv meditace i když jen se zklidníte a zaměříte na svůj dech, tak už se to děje a dostáváte se do sebe. Doporučuji ještě sledovat svou mysl (myšlenky) a nijak je neřešit nechat je prostě plynout až úplně zmizí.

Meditace může být i skvěla pro odpuštění , kde mnohem lépe můžeme pochopit co se stalo, proč se to stalo a co nám to mělo říct a naučit nás. Proto je moje další meditace pro odpuštění, která vám pomůže odpustit pravě té osobě, které v danou chvíli potřebujete nejvíce.

Meditace má už dnes mnoho vědeckých studii, které dokázali příznivy vliv na naše tělo i ducha. Je také pravdou, že čím dál více lidí se dnes už uchyluje k meditaci a snaží se řešit své problémy vnitřně namísto vně. To je jenom dobře a myslím, že se dočkáme taký doby, kdy bude meditace součásti našeho každodenního života ve všech vrstvách a oborech společnosti.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také