Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Transformace vědomí a vyvařeni nové reality
vložila 12.6.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Transformace vědomí a vyvařeni nové reality

Čím dál častěji slyšíme všude, že je čím dál více probuzených lidí a obecně o transformaci vědomí, zvyšovaní vibraci a vytváření nové reality.

Transformace vědomí

Tento proces se děje a je zde proto, aby nás zbavil a očistil od všech starých nánosu negativní energie, vibraci a temnoty, která nás sužuje. Můžeme ho cítit a vidět všude kolem sebe v politice, vlády, jak se lidé k sobě chovají, zvýšeny počet nemocných lidí, čím dál více rozvodu a podobně. Všechno se děje proto,a že se rozpadá stára realita a mění se cela struktura kolektivního vědomí, což má vliv na vědomí každého člověka na teto planetě.

Tyto změny působí na každého bez ohledu na věk, náboženství, pohlaví a podobně a změny se dějí ve všech oblastech života. Pokud tě toto téma zajímá skutečně do hloubky tak více najdeš v článku transformace vědomí, kde je vše podrobně vysvětleno a všechny změny v různých oblastech života, které s tímto procesem přichází.

Změny transformace vědomí

Pokud tě zajímá obecně rozpad duality a matrixu a proč je zde transformace vědomí a jaky je její účel do hloubky doporučuji video transformace vědomí 2019, kde najdeš důležitý informace, které ti pomohou pochopit tento proces a vydat se tou správnou cestou ve tvém životě.

Všechny změny, které tento proces přináší se nás snaží dostat na správnou cestu a to je cesta pokory, lásky, radosti a míru. Kdo se tomuto procesu bude bránit, nebo snad půjde proti němu, tak ve svém životě baude zažívat čím dál větší problémy až ho nakonec tyto problémy doslova zničí. Více o tomto najdeš ve videu transformace vědomí příznaky a najdeš zde všechny příznaky na oblast vztahu, zdraví a ještě mnohem více.

Všechny změny jsou směrem k lásce a míru, takže se neboj toho co přichází a plně to příjmy a hlavně nezapomeň na sobě pracovat zvedat své vibrace a tvořit svou realitu plnou lásky, protože tím vytváříš celkovou realitu skrze kolektivní vědomí a to ovlivňuje všechny bytosti na celém světě a cely svět. Chceš změnit svět změň prvně sebe toto si zapamatuj a žij naplno a staň součásti jednoty, protože matrix a dualita už konči a rozpadá se.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také