O ženách, které dělají to, co milují
ŠTÍR- majetnický žárlivec nebo neodolatelný milenec
vložila 25.10.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

ŠTÍR- majetnický žárlivec nebo neodolatelný milenec

Už z dálky si nemůžete nevšimnout osoby s uhrančivým pohledem. Kdo je ten člověk, který vás doslova zrentgenuje a váš pocit, že nemůžete nic před ním zakrýt je namístě? A tak raději uhnete pohledem. Nepochybně jste narazili na Štíra. Nepočítejte s tím, že byste si lichotami u něj uspěli a stoupli v jeho očích. Sám o sobě a svých kvalitách moc dobře ví a tuto formu bere jako účelové podlézání.

Toto znamení se projevuje bystrostí, rychlými myšlenkovými pochody a je v neustálém pohybu (pokud to není fyzicky, tak alespoň v duševní rovině). Jsou velmi vášniví a často i žárliví (mají dojem vlastnictví i osob kolem sebe). Neovládnou se, mají-li pocit, že je narušeno jejich teritorium. Nesouhlasíte se Štírem? Připravte se na neskutečnou argumentaci a boj o pravdu. Ta je samozřejmě vždy na jeho straně, jinou možnost ani ve skrytu duše nepřipustí. Lidé se jich podvědomě bojí, přesto jsou pro ně neodolatelní, Možná i proto platí Štír za nejerotičtější znamení zvěrokruhu.

Tvář pokerového hráče

Snad proto, že je živlem tohoto znamení voda, je velmi emocionální a citlivý. Na první pohled to však nepoznáte, umí se skvěle ovládat. Vše si schovává pod slupkou ve svém nitru. Planetou je Pluto, to mu dodává ještě více přemýšlivosti a zintenzivňuje jeho emoce. Vše bere až příliš vážně a osobně, je také velmi podezíravý. Nepřejte si ho však pořádně vytočit, to pak berte, co nejrychleji, nohy na ramena.

Tito jedinci nikdy nezapomínají chování druhých k nim samotným, ať už v dobrém, tak ve zlém. I když odpustí, nikdy vám to nezapomene. Je důležité, aby uměl své emoce postupně uvolňovat. Neumí to? Pak věřte, že pomsta bude nejen sladká, ale i načasování bude absolutně nečekané. Nikdo neovládá lépe psychologický teror jako on. Naučil se pracovat se svým nitrem? Super, pak se bude snažit obklopovat jen dobrými přáteli. Jeho obětavost a loajalita nebude mít hranice, půjde ostatním příkladem.

Potomkům ukážou opravdu reální život

Duší jsou to velmi otevřené a svobodné bytosti, často je láká magie, záhady a tajemství. Objevování a zkoumání jejich doménou. Pokud se jim něco nedaří, nebudou se litovat a ani závidět jiným. Rádi staví na stabilních jistotách a nemívají falešné představy o životě. V podobném duchu vychovávají i své děti. Ty se od nich jistě nedozví něco, jakože je vzdělání tou nejdůležitější věcí a že mají tupě následovat dav. Ukážou jim život takový, jaký ve skutečnosti je.

Jak na muže/ ženu ve znamení Štíra?

Bojíte se vášně v životě i v posteli? Pak na muže Štíra jako svého partnera rovnou zapomeňte. Nenechte se napálit tím, jak na vás na první pohled působí. Tento klidný a stabilní člověk se změní v dravce během krátkého okamžiku. Není jednoduché dostat se jim pod kůži. Budete mít dojem, že o vás ví naprosto všechno a přitom vy o něm nic. Pokud se ve vás zklame, zasadí vám doslova smrtící ránu, která bude bolet po zbytek života.

Na druhou stranu vám rád pochválí nový účes nebo podnikatelský plán (často to udělá, i když to nebude nijak oslňující, jen tak ze slušnosti). Nikdy však nebude předstírat, že je vše v pořádku, pokud to tak nebude cítit. Mnohdy vás až velmi bolestivě vrátí nohama na zem. Chcete se ho zeptat na jeho názor? Udělejte to jen, když si budete naprosto jistá, že chcete znát odpověď. Jeho verze pravdy bývá mnohdy krutá.

Ženy v tomto znamení mají velmi citlivý vnitřní radar. Zalžete jí a ona to ví dřív, než větu dokončíte. Sladká slovíčka jí sice nejsou nepříjemná, ale neupřímnost v nich pozná. Je to, jako jste před ní stál nahý a měl nad hlavou projektor s titulky, co si myslíte. Má to i své výhody, předem bude vědět, po čem toužíte a co ve skutečnosti potřebujete. Vaše sny se v její společnosti stanou brzy realitou.

Je velmi tajemná a smyslná, proto není divu, že je jako magnet na muže. Má silnou osobnost a hledá k sobě podobně vybaveného partnera. Ufňukánci nejsou nic pro ni. Ve vztahu můžete očekávat neskutečné množství intenzivních zážitků. O vše se s ní můžete dělit, i úspěchy půjdou na půl. Nebude vás shazovat, ale ani přehnaně vyzdvihovat vaše klady. I v posteli se můžete těšit na splnění tajných tužeb.

Stručná charakteristika

  • Jsou to svobodné a vášnivé duše s bystrým rozumem. Milují tajemno a záhady. Velmi silné osobnosti s vyvinutým instinktem.
  • Jednají velmi pudově a mohou být i agresivní, prožívání všeho je dost intenzivní.
  • I přes houževnatou a odvážnou povahu se dokážou výborně ovládat.
  • Jejich emoce se projevují zvláštně, dokážou milovat i nenávidět současně, chtějí materiální i duchovní věci zároveň, umí si vychutnat i vlastní utrpení. Je plný protikladů.
  • Umíněnost, provokace za každou cenu, trvání si na vlastní verzi a cynismus je pro ně typický. Je pomstychtivý a křivdy nezapomíná.
  • Často se projevuje majetnicky a žárlivě.
  • Hodně se obklopují minulostí, což jim neprospívá. Ideální by bylo vyhodit fotky bývalých lásek, rozbité, nevyužívané nebo nefunkční věci.
  • I když jsou Štíři velmi silní a málo kdy onemocní, jsou u nich nejvíce zranitelná oblast kolem genitálií, močové ústrojí a konečník. U žen se pak vyskytují problémy s otěhotněním i vlastním porodem.
  • Láska a sexualita je pro ně totéž. Partnera vyžadují upřímného, silného i chytrého. Vztahy buduje dlouze, trvá mu, než uvěří. Zamilovaný Štír je však věrný. Nejvíce vyhledává osoby ve znamení Štíra, Raka, Ryb, Panny a Kozoroha. Dokáže najít společnou řeč i s Váhami, Střelci, Berany a Blíženci.
  • Planetou je Pluto, živlem voda, barva modrozelená a z kamenů může volit např. mezi akvamarínem, achátem, berylem, jaspisem nebo býčím okem.

 

Tarotová karta „SMRT“

Tato karta obvykle budí strach nebo alespoň respekt. Je to však naprosto zbytečné. Je to spíš symbol ukončení starého a nefunkčního. Aby mohlo začít něco nového, musí být staré uzavřené. Což nabádá toto znamení i uzavření minulosti, aby se mohli posunout dále. Také změny jsou součástí jejich akčního života. Přichází nekonečný proud nápadů a myšlenek, stačí si jen vybrat ty správné a pustit se do realizace. Což tomuto znamení nedělá problém. Rádi najdou světlo na konci tunelu.

 

Jak poznáte nezpracované energie tohoto znamení?

Jak vás tyto energie ovlivňují, i když Štír není vaše znamení?

Máte pocit, že vás někdo začaroval nebo na vás uvalil kletbu? Nemusí to tak být, možná „jen“ nemáte zpracované energie Štíra. Co s tím? Nejprve si konkretizujte problém, co nejpodrobněji. Pak nahlédněte do svého nitra, uvidíte, že sami přijdete na to, proč se vám to děje nebo naopak neděje. Energie tohoto znamení jsou plné protikladů a přináší buď pozitivní vliv nebo negativní (radost/smutek, láska/nenávist, vášeň/msta). Zamyslete se nad tím, jaké vlivy působí na vás a zda vám něco neubírá vaši životní sílu. Vyhýbejte se negacím, jinak se jimi necháte lehce ovládnout.

Prachy, penízky i dluhy

Štír svým laserovým pohledem ovládá i finance. Posvítí si na vše, co je skryté i dávno zapomenuté. Pro jistotu si zkontrolujte, zda máte vše v pořádku uhrazeno. I naopak to platí, nedluží vám někdo něco? Pokud umíte hospodařit s penězi, pak si můžete oddechnout. Jste zadluženi? Pak ať vás ani nenapadne brát si závazky, nedopadlo by to dobře. Buďte opatrní a připraveni, ale není důvod hned panikařit. Toto znamení vám také pomůže stanovit si jasný finanční plán do budoucna. Tak, jak je to s vámi?

Čarodějové a čarodějky v nás

Nepochybuji o tom, že máte občas období, kdy máte velmi živé sny (některé se i splní), víte, co se stane nebo vnímáte svou intuice zřetelněji. Kdy se to děje? Nejčastěji je to v době, kdy Slunce nebo Měsíc se pohybuje znamením Štíra. Nepřeceňujte však své magické schopnosti. Vše, co se vám děje nyní má příčinu v minulosti (jednání, činy, myšlenky) a následky se projeví v budoucnosti. Cítíte nějaké životní oblasti nedostatek, pak se pod vlivem tohoto znamení zaměřte na toto téma a představujte si, jaké by to bylo, kdyby to šlo podle vašich představ.

Co se skrývá za erotickým dusnem?

Žárlíte nebo závidíte, i když k tomu není zjevně žádný důvod? Opět se jedná o nezpracované energie Štíra. Uvědomte si, že i žárlivost je jen emoce a lze ji nasměrovat správným směrem. Jak? Jako motor k tomu, abyste dosáhli toho, co chcete. Někdo má lepší postavu než vy? Zapracujte na té své. Daří se kolegovi v práci lépe? Věnujte tomu stejné úsilí jako on. Partner ve společnosti září a doma nic? Co můžete udělat proto, aby i teple rodinného krbu svítil? I tyto negativní vlastnosti se dají přetransformovat do pěkných. Vliv tohoto znamení vám bude vnukávat i myšlenky na netradiční sexuální hrátky. Pokud partner souhlasí, tak není třeba své představy i nadále nechat neukojené. Vášeň může váš život příjemně okořenit.

Malé shrnutí na závěr nejen pro Štíry– nelpěte na věcech ani lidech, nezneužívejte druhých ani svých schopností. Psychologický vliv mějte v pozitivním směru, ale nemanipulujte a neobviňujte. Svou vnitřní sílu nejlépe projevíte, když dokážete odpustit, ne tak, že naplánujete pomstu.

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také