Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Projekt Podnikavá žena nově přechází pod správu AMSP ČR
vložila 9.12.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Projekt Podnikavá žena nově přechází pod správu AMSP ČR

Vážené členky projektu Podnikavá žena,

rádi bychom Vás informovali, že projekt Podnikavá žena kompletně organizačně a administrativně přechází pod správu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Dosavadní administrativu zajišťovala společnost Ženy s. r. o. a AMSP ČR jej od počátku podporovala.

S převodem také souvisí změna zaměření projektu. Projekt Podnikavá žena se nyní bude zejména věnovat oblasti podnikání – rozjezd podnikání, sdílení podnikatelských zkušeností a užitečné informace pro podnikatelky. Dále se také můžete těšit na pravidelná setkání podnikatelek jak v Praze, tak po jednotlivých krajích a další zajímavé akce. Dále bude také samozřejmě možné přispívat do blogu články jako doposud, pouze se bude jednat o vedlejší aktivitu projektu.

Pokud máte zájem být stále registrovány v projektu Podnikavá žena a dostávat všechny informace od AMSP ČR týkající se projektu, začínajících podnikatelů, akcí organizovaných pro tuto cílovou skupinu a další, tak Vás poprosíme o vyplnění nové registrace do projektu. Vyplněním této registrace dáváte AMSP ČR souhlas se zpracováním osobních údajů.

Registrace do projektu Podnikavá žena zde: https://amsp.cz/registrace-do-projektu-podnikava-zena/

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese amsp@amsp.cz.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také