Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Oslaďte si karanténu, pomůžete tak rodinnému pekařství
vložila 5.5.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Oslaďte si karanténu, pomůžete tak rodinnému pekařství

Zdravím vás v této nelehké době...Někdo začíná od nuly, někdo si našel jiný směr svého podnikání, lepší než doposud. Ale každý se musí poprat se situací. Pevně věřím, že se nám podaří dávat vše postupně do pořádku.

Nabízím pro všechny něco na zub, sladkého i slaného. Pohoštění a občerstvení pro malé i velké firmy, či jednotlivce, na svatby, na malé posezení, jen tak na víkend. Koláče a koláčky z lokálních surovin. Koláče frčí. Ovocné, kynuté, lité, jaké si jen vzpomenete. Podle původních receptur našich babiček. Jaké máte rádi? Tvarohové, ořechové, nebo jiné? V nabídce jsou i dvojctihodné koláče, dvojí náplň, tvaroh a povidla, originál je jen jeden, nikde jinde je nedostanete, jen u Koláčových dobrot. Co takhle závin, jablkový, tvarohový, ořechový? Honzovi buchty s povidly, nebo tvarohem? Chutné, malé tak akorát, jako chuťovka. 

Díky vám jsem získala označení REGIONÁLNÍ POTRAVINA, které se podařilo již podruhé obhájit, a to díky lidem, kteří mají mé výrobky rádi, komu chutnají a toho si moc vážím. Ať každému chutná, všem velký dík, za to, že si cení ruční práce a to od všech, nejen od Koláčových dobrot.

Ráda vám koláče zabalím do vzhledných krabiček, sáčků, převáži krásnou stuhou a odešlu, nebo si můžete přijet. Vše podle předpisů a v souladu s opatřeními, která nyní jsou a musí být.  Vše, co Koláčové dobroty nabízí, můžete ochutnat. Už několik let se řídím jedním heslem - co nechutná mně, nedám nikomu jinému. Myslím totiž na vaše chuťové pohárky.

Novinkou v Koláčových dobrotách jsou od půli května ovocné koláče (s borůvkou, meruňkou, nebo višní). Dále tartaletky s ovocem a cheesecake s ovocem. Fotky budou brzy k vidění na webu v sekci půldorty.

Objednávky si můžete vyzvednout v Zadní Třebani, v Praze - v Nuslích, na Smíchově, či Florenci v předem dohodnutý termín (telefonicky, či emailem).  Koláčové dobroty jsou tu pro pro vás, originál zabalené. V Zadní Třebani budujeme postupně malé pekařské studio, kam můžete přispět i vy, abychom se mohli přestěhovat z pronajaté kuchyně do vlastní. Budu ráda, když vás budu moci později pozvat k nám do Koláčových dobrot.

Poukazem, který si předplatíte, nám pomůžete s výstavbou. Vše tak bude na jednom místě, výrobna i prodejna s malým výdejem. Poukazy jsou k dostání v hodnotě 300 Kč, 500 Kč, nebo 1000 Kč.

Přeji všem dobrou chuť a mnoho lásky v těchto dnech

Marcela Soukupová

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také