O ženách, které dělají to, co milují
10 knih osobního rozvoje, díky kterým se posunete o velký kus dál
vložila 24.2.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

10 knih osobního rozvoje, díky kterým se posunete o velký kus dál

1. Dale Carnegie – Jak získávat přátele a působit na lidi 

Světový bestseler, který vám pomůže poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Snadněji se stanete oblíbenými a všude budete vítáni. Budete skutečnou vůdčí osobností a budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete.

 

2. Norman Vincent Peale – Síla pozitivního myšlení

Díky opravdovým životním příběhům pochopíte, že pozitivní myšlení  opravdu vede k lepšímu a spokojenějšímu životu. Tato kniha pomohla změnit životy milionům lidí.

 

 

3. Stephen Covey – 7 návyků skutečně efektivních lidí

Osvojte si 7 návyků, díky kterým budete efektivnější, sebevědomější a vyrovnanější v tom, co děláte. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím prospěšnější je potřeba se řídit právě těmito pravidly. 

 

 

4. Napoleon Hill – Myšlením k bohatství 

Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Ukáže vám nejen, co máte dělat, ale i jak to máte dělat. V této knize najdete tajemství, jak vydělat peníze. Pokud se naučíte uplatňovat jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a trvalého úspěchu. Budete mít vše, co jste si v životě přáli.

 

 

5. Jason Fried – Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem

Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná kniha. Ukáže vám, že k tomu potřebujete mnohem méně, než si myslíte. Naučí vás, jak se dostat do hry, aniž byste museli vykrást banku, mít reprezentativní kancelář a spoustu zaměstnanců, poradí vám, jak být produktivnější, a dostanete i hromadu dalších, neobvyklých myšlenek, které vás mohou inspirovat i podněcovat. 

 

6. Guy Kawasaki - Umění rozjezdu

Autor v knize nabízí časem i úspěchy prověřený systém, který vám pomůže v začátcích podnikání. Text je srozumitelný a zaměřuje se na to podstatné. Kawasaki se poučil z vlastních vítězství i proher, a poskytuje praktické rady všem, kteří mají v plánu odstartovat svůj malý byznys, nebo se snaží dostat na trh nové produkty a služby, nebo třeba také založit a vést neziskovou organizaci. 

 

7. Timothy Ferriss – Čtyřhodinový pracovní týden

Tato kniha totálně rozbourá Váš pohled na podnikání. Tolik ceněný workoholismu je ve srovnání s touto knihou naprostým šílenstvím a mrháním drahocenným časem. Nesnažte se této knize vyhnout. Bude to nejlepší investice jakou uděláte.

 

 

8. Chris Guillebeau – Startup za pakatel

Knížka plná desítek příběhů o drobném podnikání, které mění život. Ucelený návod jak rozjet vlastní podnikání za pakatel. Všechny principy ukazuje na příbězích jemu podobných, drobných podnikatelů.

 

 

9. George S. Clason - Nejbohatší muž v Babylóně

Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k prosperitě a ke spokojenosti. V každém příběhu obsažené pravidlo „Odkládej desetinu svého příjmu stranou“ by se mělo učit na všech školách.

 

 

10. Elizabeth Gilbertová - Velké kouzlo

Autorka  světového bestselleru Jíst, meditovat, milovat, nás s úžasnou empatií a bezbřehou velkorysostí dává nahlédnout do tajemného světa inspirace. Vybízí nás, abychom přijali svou přirozenou zvídavost a odložili zbytečné obavy. Na názorných příkladech ukazuje, jak uchopit vše, co milujeme, a jak naopak čelit tomu, čeho se nejvíce bojíme. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také